ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش بسیار آرام و کارآمد است چون بوش رهبر صنعت در ماشین های ظرفشویی داخلی ساخته شده برای خانه است.

یک بوش برای همه وجود دارد


ماشین های ظرفشویی بوش نه تنها دارای سه قفسه فضای انعطاف پذیر قابل انعطاف هستند، بلکه شامل ۱۸ تکنولوژی کاهش صدای منحصر به فرد می شوند که بوش را آرام ترین مارک ماشین ظرفشویی می دانند.

هر ماشین ظرفشویی بوش دارای ظاهر شیک، هماهنگی با انواع سبک آشپزخانه است.

آرام، براق، طراحی خاص

ماشین های ظرفشویی با کنترلر بالا Bosch دارای کنترل های پنهان برای نگاه شفاف و تصفیه شده در آشپزخانه خود با گزینه های نوار، جیب یا صندوق عقب است.


مهندسی هوشمند آلمانی ما باعث می شود بوش، بی نظیرترین برند ماشین ظرفشویی در ایران باشد.


در حقیقت، ماشین های ظرفشویی ما خیلی آرام هستند، ما یک نور را به شما معرفی می کنیم که یک چرخه در حال اجرا است.

سه قفسه فضای بارگذاری انعطاف پذیر به راحتی ابزار سرآشپز، اندازه گیری فنجان، سایبان و اقلام بزرگ را جای می دهد.

شما آن را نمی بینید و یا آن را نمی شنوید


ماشین ظرفشویی بوش خود را با آشپزخانه سفارشی آشپزخانه خود مطابقت دهید.

طراحی منحصر به فرد به طور کامل نصب رفع برای سطح جدیدی از پیچیدگی را اجازه می دهد. این ماشین های ظرفشویی خیلی آرام هستند، مانند یک نور که یک چرخه در حال اجرا است.

مدل های با یک قفسه انعطاف پذیر سوم اتاق اضافی برای ramekins، اندازه گیری فنجان و ظروف فوق العاده بزرگ فراهم می کند در حالی که چمن های قابل تنظیم پایین تر به موارد بی دست و پا، اجناس بزرگ.

ظرفیت بزرگ در یک فضای کوچک


ماشین های ظرفشویی بوش ۱۸ “ظرفیت های زیادی دارند و تمیز کردن ظرف های قدرتمند را در یک طراحی راحت و باریک ارائه می دهند. مناسب برای کابین ها، کابین های آشپزخانه و یا حتی به عنوان یک ماشین ظرفشویی دوم در آشپزخانه.


نوآوری های کلیدی مانند رکورد ۳، یک سیستم تنظیم ارتفاع RackMatic® و یک نرم کننده داخلی ساخته شده در آن، حتی کوچکترین فضایی را نیز در اختیار شما قرار می دهند.


۱۸ “و ۲۴” ماشین ظرفشویی بوش سازگار با استاندارد ADA به طور خاص طراحی شده برای مشتریان با نیازهای ارتفاع خاص و ویژگی های تکنولوژی پیشرفته برای عملکرد آرام، عملکرد عالی و انعطاف پذیری است.

هدف آزمایشهای بی پایان: مشتریان راضی هستند.

ماشین ظرفشویی بوش قبل از خروج از کارخانه بوش از طریق ۴۸۵ چک کیفیت دقیق کنترل می شوند. در حقیقت، ما حتی آب را از طریق ماشین ظرفشویی اجرا می کنیم تا مطمئن شویم که آنها به درستی کار می کنند.

نقاط آب در ماشین ظرفشویی جدید نشان دهنده این است که ماشین ظرفشویی بوش شما آزمایش را انجام داده است. در نهایت، یک ماشین ظرفشویی از بوش به معنای یک چیز است: قابلیت اطمینان.

راه خود را می خواهید، چگونه می خواهید.


عملکرد پیشرفته در ماشین ظرفشویی بوش ، سری Benchmark® Series ما تعدادی از ویژگی های منحصر به فرد در کلاس را طراحی کرده است تا زندگی شما را در آشپزخانه ساده تر کند. همه چیز از یک قفسه منفعل My Way ™، عملکرد فوق العاده آرام به نور زمان که زمان باقی مانده در چرخه شستشو را نشان می دهد.