ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش یعنی کیفیت ، اطمینان ،آرامش در شست شو

کیفیت آلمانی. درون و بیرون.

واشرهای ۲۴ اینچ ماشین لباسشویی بوش دارای یک طراحی براق است که بهترین گزینه را برای نصب در کلاس ارائه می دهد. آنها را در یک گنجه بگذارید و یا آنها را در کنار آشپزخانه کنار بگذارید. ظرفیت بزرگ می تواند تا ۱۸ حوله حمام را در یک بار شستشو کند، در حالی که الگوی نواز شطرنجی نوآورانه تمیز کننده ای قوی را فراهم می کند که لباس های شما را محافظت می کند. تکنولوژی منحصر به فرد ماشین لباسشویی بوش مانند AquaStop® و سیستم های محافظت از سیستم AquaShield® ایمنی آب را به سطح بعدی می رسانند.

لباسشویی بوش

سرعت و سبک را فقط در هر کجا قرار دهید

واشر و خشک کن بوش ۲۴ اینچ سریعترین چرخه شستشو و خشک را که در مجموع ۳۰ دقیقه طول می کشد، ارائه می دهند. واشرها و خشک کن ها امکانات نصب بی پایان را ارائه می دهند،

زیرا شما فقط نیاز به یک منبع برق برای کارکرد هر دو ماشین لباسشویی بوش و خشک کن بوش بدون نیاز به تهویه وجود دارید، بنابراین هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. سیستم خشک کردن حساس از هوای گرم و ملایم استفاده می کند تا حتی ظریف ترین اقلام را خشک کند.

گام به سوی بوش

واحدهای لباسشویی بوش بهینه سازی لوکس به هر خانه می باشد. طراحی، انعطاف پذیری نصب و همچنین عملکرد بی نظیر بسیار بوش است

وقتی کمتر بهتر است

ماشین لباسشویی بوش از آب و انرژی کمتری استفاده می کنند در حالی که لباس های استثنایی را تمیز می کنند. درواقع واشرهای بوش از استانداردهای مصرف انرژی ENERGY STAR مارس ۲۰۱۵ فراتر رفته و از ۶۵٪ واشرهای موجود در بازار کارآمدتر هستند *

* بر اساس IWF (یک عامل آب مجتمع) که در وب سایت DOE ذکر شده است. ۲۸ آوریل ۲۰۱۵

وقتی زمان مهم است

حالت SpeedPerfect ™ تا ۴۰٪ سریعتر زمان شستشو را فراهم می کند. * * در مقایسه با دوره های پرم خاکی سنگین بدون SpeedPerfect.

چگالی، روش جدید خشک کردن.


خشک کن خازن Bosch از یک راه حل سازگار با محیط زیست استفاده می کند که به آرامی خشک کردن لباس ها را در دمای مطلوب بدون نیاز به مجرای خارجی انجام می دهد.

۱٫ هوای خنک کننده در داخل خشک کن از منطقه زندگی می رود.

۲٫ هوای خنک کننده توسط عنصر گرمایش در پشت خشک کن حرارت داده می شود.

۳٫ هوای داغ درون درام نفوذ می کند، رطوبت را از بار تخلیه می کند.

۴٫ ترکیبی از هوای گرم و رطوبت از طریق دستگاه کندانسور جریان می یابد.

۵٫ هوای داغ و رطوبت به عنوان آب از طریق واحد خنک کننده سرد می شود.

۶٫ آب تحت واحد کندانسور جمع آوری شده و توسط پمپ تخلیه پمپ می شود.

۷٫ هوای گرم گرم دوباره گرم می شود و به داخل درام خشک کن منتقل می شود.